0

Zawody Spławikowe

W dniach 7 – 9 kwietnia 2017 roku na Kanale Bydgoskim odbyły się Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Łuczniczki” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2017.

Ostatecznie indywidualnie w klasyfikacji końcowej seniorów reprezentujący OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Maciej Białdyga zajął 28 miejsce a reprezentujący OKW Katowice II Kol. Ryszard Brąclik był 17.

W klasyfikacji kobiet reprezentująca OKW Katowice II Kol. Agnieszka Pietrzyk była 11, reprezentująca OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Marta Gottwald była 15 a startująca indywidualnie reprezentantka OKW Katowice Kol. Karolina Duda była 10.

W klasyfikacji młodzieży U-23 reprezentujący OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Marcin Kurzepa ostatecznie zajął 11 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej seniorów nasze drużyny zajęły OKW Katowice I GUT-MIX Team – 10 miejsce a OKW Katowice II – 13 miejsce.

Gratulujemy naszym reprezentantom. Zajęte miejsca pozostałych naszych zawodników oraz kompletne wyniki zawodów dostępne  tutaj.

W dniach 19 – 21 maja 2017 roku na zbiorniku Słok odbyły się Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Bełchatowa” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2017.

W klasyfikacji końcowej seniorów reprezentujący OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Maciej Białdyga zajął 14 miejsce.

W klasyfikacji kobiet reprezentująca I GUT-MIX Team Kol. Marta Gottwald była 3 a reprezentująca OKW Katowice startująca indywidualnie reprezentantka OKW Katowice Kol. Karolina Duda była 8.

Gratulujemy naszym reprezentantom. Zajęte miejsca pozostałych naszych zawodników oraz kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.

Jak widać na podstawie osiągniętych wyników reprezentanci naszego klubu OKW Katowice w tym roku nie wystartowali najlepiej. Miejmy nadzieję, że w następnych startach spiszą się znacznie lepiej. Wyniki wszystkich zawodów spławikowych z cyklu GP Polski dostępne na naszej stronie.