Zawody Spławikowe

W dniach 7 – 9 kwietnia 2017 roku na Kanale Bydgoskim odbyły się Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Łuczniczki” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2017.

Ostatecznie indywidualnie w klasyfikacji końcowej seniorów reprezentujący OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Maciej Białdyga zajął 28 miejsce a reprezentujący OKW Katowice II Kol. Ryszard Brąclik był 17.

W klasyfikacji kobiet reprezentująca OKW Katowice II Kol. Agnieszka Pietrzyk była 11, reprezentująca OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Marta Gottwald była 15 a startująca indywidualnie reprezentantka OKW Katowice Kol. Karolina Duda była 10.

W klasyfikacji młodzieży U-23 reprezentujący OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Marcin Kurzepa ostatecznie zajął 11 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej seniorów nasze drużyny zajęły OKW Katowice I GUT-MIX Team – 10 miejsce a OKW Katowice II – 13 miejsce.

Gratulujemy naszym reprezentantom. Zajęte miejsca pozostałych naszych zawodników oraz kompletne wyniki zawodów dostępne  tutaj.

W dniach 19 – 21 maja 2017 roku na zbiorniku Słok odbyły się Ogólnopolskie Spławikowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Bełchatowa” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2017.

W klasyfikacji końcowej seniorów reprezentujący OKW Katowice I GUT-MIX Team Kol. Maciej Białdyga zajął 14 miejsce.

W klasyfikacji kobiet reprezentująca I GUT-MIX Team Kol. Marta Gottwald była 3 a reprezentująca OKW Katowice startująca indywidualnie reprezentantka OKW Katowice Kol. Karolina Duda była 8.

W klasyfikacji drużynowej seniorów nasze drużyny zajęły OKW Katowice I GUT-MIX Team – 8 miejsce a OKW Katowice II – 14 miejsce.

Gratulujemy naszym reprezentantom. Zajęte miejsca pozostałych naszych zawodników oraz kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.

Jak widać na podstawie osiągniętych wyników reprezentanci naszego klubu OKW Katowice w tym roku nie wystartowali najlepiej. Miejmy nadzieję, że w następnych startach spiszą się znacznie lepiej. Wyniki wszystkich zawodów spławikowych z cyklu GP Polski dostępne na naszej stronie.