Zawody Spinningowe

W dniach 28 – 30 kwietnia 2017 roku w miejscowości Myczkowce odbyły się Ogólnopolskie Spinningowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Sanu” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2016. Łącznie w zawodach wystartowało 95 zawodników reprezentujących kluby i okręgi z całej Polski.

Indywidualnie reprezentanci klubu OKW Katowice w klasyfikacji końcowej zawodów zajęli następujące miejsca: Kol. Sebastian Mazur był 1, Kol. Marcin Romańczuk był 8, Kol. Dariusz Wowra był 26 a Kol. Mateusz Kwieciński był 27.

W klasyfikacji drużynowej drużyna OKW Katowice I zajęła I miejsce a drużyna OKW Katowice II zajęła VIII miejsce.

Gratulujemy znakomitych wyników wszystkim naszym reprezentantom.

Kompletne wyniki całych zawodów dostępne tutaj.

W dniach  12 – 14 maja 2017 roku w miejscowościach Malbork i Letniki odbyły się Ogólnopolskie Spinningowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Nogatu” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2017.

Indywidualnie reprezentanci klubu OKW Katowice w klasyfikacji końcowej zawodów zajęli następujące miejsca: Kol. Marcin Romańczuk był 5, Kol. Mateusz Kwieciński był 6, Kol. Sebastian Mazur był 7 a Kol. Dariusz Wowra był 30 .

W klasyfikacji drużynowej drużyna OKW Katowice I zajęła I miejsce a drużyna OKW Katowice II zajęła III miejsce.

Ponownie gratulujemy znakomitych wyników wszystkim naszym reprezentantom.

Kompletne wyniki całych zawodów dostępne tutaj.

W dniach 23 – 25 czerwca 2017 roku w miejscowościach Orzysz odbyły się Ogólnopolskie Spinningowe Zawody Wędkarskie o „Puchar Burmistrza Miasta Orzysz” zaliczane do klasyfikacji GP Polski 2017.

Indywidualnie reprezentanci klubu OKW Katowice w klasyfikacji końcowej zawodów zajęli następujące miejsca: Kol. Sebastian Mazur był 5, Kol. Tomasz Duer był 7, Kol. Marcin Romańczuk był 8 a Kol. Mateusz Kwieciński był 11.

W klasyfikacji drużynowej drużyna OKW Katowice I zajęła I miejsce a drużyna OKW Katowice II zajęła XI miejsce.

Gratulujemy znakomitych wyników wszystkim naszym reprezentantom.

Kompletne wyniki całych zawodów dostępne tutaj.

Ponadto w eliminacjach do GP Polski 2018 w klasyfikacji przejściowej Kol. Leszek Pytlik zajmuje 4 miejsce a w klasyfikacji przejściowej GP Polski 2017 nasze drużyny zajmują: OKW Katowice I – 1 miejsce a OKW Katowice II – 3 miejsce. Gratulacje!!!!!