Zawody Rzutowe

W dniach 28-30.04.2017 r. reprezentanci klubu OKW Katowice wzięli udział w I Rzutowym Pucharze Polski „ Puchar Roztocza”.
W kategorii kadetów w 3-boju - nasz reprezentant Kol. Kamil Szołtysik zajął 1 miejsce a Kol. Sebastian Tomanek zajął 4 miejsce. W 5-cioboju w kategorii - juniorów, nasz zawodnik Kol. Robert Mirek zajął 4 miejsce, a w kategorii mężczyzn Kol. Marek Noga był 2 a Kol. Damian Sobota był 5. Drużyna seniorów OKW Katowice zajęła 2 miejsce, a drużyna młodzieżowa zajęła 3 miejsce.

W siedmioboju Kol. Marek Noga był 3, w multiboju Kol. Marek Noga był 3 a w dziewięcioboju Kol. Marek Noga zajął 1 miejsce.

Kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.

W dniach 19-21.05.2017 r. w Siemianowicach Śląskich rozegrano II Rzutowy Puchar Polski o „ Puchar Ziemi Śląskiej im. Alfreda Kubicy”.
W kategorii kadetów w 3-boju - nasz reprezentant Kol. Sebastian Tomanek zajął 2 miejsce a Kol. Kamil Szołtysik zajął 4 miejsce. W 5-cioboju w kategorii - juniorów, nasz zawodnik Kol. Robert Mirek zajął 3 miejsce a Kol. Tomasz Swaryczewski był 4 a w kategorii mężczyzn Kol. Marek Noga był 2 a Kol. Damian Sobota był 5. Drużyna seniorów OKW Katowice zajęła 1 miejsce, drużyna seniorów OKW Katowice II zajęła 4 miejsce a drużyna młodzieżowa zajęła 3 miejsce.

W siedmioboju Kol. Marek Noga był 4 a Kol. Olaf Michalik był 8, w multiboju Kol. Marek Noga był 5 a w dziewięcioboju Kol. Marek Noga zajął 3 miejsce.

Kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.

W dniach 9-11.06.2017 r. odbyły się III Zawody Rzutowe Pucharu Polski „ Puchar im. Jerzego Grudzińskiego”.
W kategorii kadetów w 3-boju - nasz reprezentant Kol. Kamil Szołtysik zajął 4 miejsce a Kol. Sebastian Tomanek zajął 5 miejsce. W 5-cioboju w kategorii - juniorów, nasz zawodnik Kol. Robert Mirek zajął 2 miejsce a Kol. Tomasz Swaryczewski był 7, a w kategorii mężczyzn Kol. Marek Noga był 5 a Kol. Damian Sobota był 9. Drużyna seniorów OKW Katowice zajęła 3 miejsce a drużyna młodzieżowa zajęła 3 miejsce..

W siedmioboju Kol. Marek Noga był 3 a Kol. Olaf Michalik był 10, w multiboju Kol. Marek Noga był 6 a w dziewięcioboju Kol. Marek Noga zajął 4 miejsce.

Kompletne wyniki zawodów dostępne tutaj.

W dniach 30 czerwca – 02 lipca 2017 r. rozegrano IV Rzutowym Puchar Polski „ Puchar Grodkowa 2017”.
W kategorii kadetów w 3-boju - nasz reprezentant Kol. Kamil Szołtysik zajął 2 miejsce a Kol. Sebastian Tomanek zajął 4 miejsce. W 5-cioboju w kategorii - juniorów, nasz zawodnik Kol. Robert Mirek zajął 5 miejsce a Kol. Tomasz Swaryczewski był 8, a w kategorii mężczyzn Kol. Marek Noga był 1, Kol. Damian Sobota był 6 a Kol. Olaf Michalik zajął 10 miejsce. Drużyna młodzieży OKW Katowice zajęła 2, drużyna młodzieży OKW Katowice II zajęła 3 miejsce a drużyna mężczyzn zajęła 2 miejsce.

W siedmioboju Kol. Marek Noga był 1 a Kol. Olaf Michalik był 4, w multiboju Kol. Marek Noga był 2 a Kol. Olaf Michalik był 8, w dziewięcioboju zwyciężył Kol. Marek Noga a Kol. Olaf Michalik zajął 6 miejsce.