Zawody Podlodowe

W dniach 26-29 stycznia 2017 roku na zbiorniku Rożnowskim odbyły się I Zawody Podlodowe o "Puchar Rożnowa 2017" zaliczane do Mistrzostw Polski 2017. Nasi zawodnicy startowali ze zmiennym szczęściem. Ostatecznie nasza drużyna w składzie: Waldemar Mikszto, Sebastian Karlik, Robert Jamróz, Ryszard Brąclik i Andrzej Gottwald zajęła 14 miejsce. Indywidualnie najlepszym w naszej drużynie był Kol. Sebastian Karlik zajmując 31 miejsce. Zestawienie wyników końcowych dostępne tutaj.

W dniach 9-12 lutego 2017 roku na zbiorniku Czorsztyńskim odbyły się II Zawody Podlodowe o "Puchar Czorsztyna 2017" zaliczane do Mistrzostw Polski 2017. Nasi zawodnicy startowali tym razem z większym szczęściem. Nasza drużyna w składzie: Robert Jastrzębski, Waldemar Mikszto, Robert Jamróz, Józef Bartkowski i Mariusz Oczki zajęła 7 miejsce. Indywidualnie najlepsi nasi zawodnicy to Kol. Robert Jamróz 13 miejsce, Kol. Mariusz Oczki 16 miejsce oraz Kol. Robert Jastrzębski 25 miejsce. Zestawienie wyników końcowych dostępne tutaj.

Zestawienie wyników końcowycha klasyfikacji Mistrzostw Polski 2017 dostępne tutaj.