Zawody Muchowe

W dniach 21-23.04. 2017 roku odbył się Muchowy Puchar Wisły 2017 zaliczany do cyklu GP Polski.

Naszym seniorom reprezentującym klub OKW Katowice poszło wyśmienice. Najlepszym z naszych zawodników okazał się Kol. Michał Haszczyc, który w klasyfikacji końcowej zawodów zajął 8 miejsce, Kol. Marek Nieckuła był 12 a Kol. Jacek Jaklewicz zajął 13 miejsce. W klasyfikacji drużynowej drużyna OKW Katowice I zajęła 2 miejsce a drużyna OKW Katowice II 3 miejsce.

Dobrze też poszło naszym juniorom. W klasyfikacji końcowej reprezentujący nasz Okręg Kol. Eryk Szmyt zajął 3 miejsce.

Gratulujemy naszym reprezentantom i liczymy na powtórkę wyników w następnych zawodach. Końcowe wyniki zawodów dostępne w naszej zakładce wyniki zawodów muchowych 2017  juniorzy i seniorzy.

W dniach 02-04.06. 2017 roku odbył się 55 Muchowy Puchar Dunajca im. Prof. Bronisława Romaniszyna zaliczane do cyklu GP Polski.

Naszym seniorom reprezentującym klub OKW Katowice poszło dużo gorzej niż na Wiśle. Najlepszym z naszych zawodników okazał się Kol. Jakub Nocoń który w klasyfikacji końcowej zawodów zajął 14 miejsce a pozostali nasi reprezentanci zajęli odległe miejsca. W klasyfikacji drużynowej drużyna OKW Katowice I zajęła 17 miejsce a drużyna OKW Katowice II 31 miejsce.

Naszym juniorom poszło nie najgorzej. W klasyfikacji końcowej Kol. Iwo Czapiewski był 4, Kol. Przemysław Ulrych był 5 a Kol. Eryk Szmyt był 6.

Gratulujemy naszym reprezentantom i liczymy na jeszcze lepsze wyniki w następnych zawodach. Końcowe wyniki zawodów dostępne w naszej zakładce wyniki zawodów muchowych 2017  juniorzy i seniorzy.

W dniach 23 - 25.06. 2017 roku na rzece Dunajec rozegrano Muchowe Zawody o Puchar Dunajca II zaliczane do GP Polski 2017.

Nasi seniorzy reprezentującym klub OKW Katowice wypadli w tych zawodach najgorzej ze wszystkich startów zajmując odległe miejsca w końcowej klasyfikacji całych zawodów. Najlepszy okazał się Kol. Jacek Jaklewicz zajął 33 miejsce.

W klasyfikacji drużynowej końcowej drużyna OKW Katowice II zajęła 25 miejce a drużyna OKW Katowice I zajęła 29 miejsce. Oczekujemy poprawy wyników w następnych zawodach. Końcowe wyniki zawodów dostępne tutaj.

Wyniki wszystkich dotychczas rozegranych zawodów w dyscyplinie muchowej dostępne na naszej stronie w zakładce Zawody Muchowe 2017.